Що таке WISE SOLUTIONS ACADEMY ?

WS Academy – це навчальна академія, створена компанією Wise Solutions. Вона предсталяє собою комплексні курси з програмування та пошукового маркетингу.

Протягом 10-ти років ми наполегливо працюємо над розробкою ефективних сайтів та інтернет-магазинів, налаштуванням результативної контекстної реклами, успішним просуванням сайтів, впровадженням CRM та корпоративних порталів для покращення комунікацій. Впродовж цього періоду ми шукали справді працюючі інструменти та методики для отримання бажаних результатів. А також, навчали нових працівників, щоразу підбираючи методи для швидкого засвоєння матеріалу. Тепер нам точно є, про що Вам розказати ;)

Чому варто навчатись у WS Academy?

КОМПЛЕКСНО

Поєднуємо лекційні заняття та практичні завдання

ЗРОЗУМІЛО

Розпочнемо з елементарного, Ви не "загубитесь" у термінах

ЕФЕКТИВНО

Концентрована відібрана інформація, розбір кейсів

У ТЕРНОПОЛІ

Проведення курсів у комфортному офісі в м. Тернопіль

ПРАКТИЧНО

Усі знання практичні та готові до застосування у реальному житті ;)

ЕКСПЕРТНО

Сертифіковані лектори - це працівники компанії та спеціалісти у своїй галузі

Для кого це буде корисно?

ВЛАСНИКІВ БІЗНЕСУ

Пройшовши курс, Ви зможете самостійно просувати свій бізнес та грамотно оцінити роботу свого співробітника або підрядника.

МАРКЕТОЛОГІВ

Прокачайте своє розуміння інтернет-маркетингу та отримайте новий скілл. Тримайте руку на пульсі.

МОЛОДИХ ТА АМБІТНИХ

Опануйте ази нової професії - цікавої та перспективної. Курси починаються з базових тем - Ви не заблукаєте в новій термінології та інструментах.

ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ

У жорстокій кадровій конкуренції за більш перспективне робоче місце перевага завжди надається тим, хто знає трішки більше, ніж того вимагає посада.

Які є навчальні курси?

Залишились запитання?

Не можеш обрати курс чи не отримав(-ла) достатньо інформацї? Заповни форму, щоб отримати кваліфіковану консультацію ;) Краще за 5 хв. обговорити все, аніж кілька днів "мучитись" у роздумах ;)

Замовити консультацію

Відгуки тих, хто уже навчався у Wise Solutions Academy

Ріта Касьян

Ріта Касьян

SEO-спеціаліст

Дякую Wise Solutions за можливість пройти програму для SEO-спеціалістів.
Інформацію було подано зрозуміло, доступно і на конкретних прикладах, розкрито всю суть SEO для початківців "без води".
Отримані теоретичні знання тісно перепліталися з практичними, тому я успішно закріпила матеріал і пройшла співбесіду на вакансію "SEO-спеціаліста". Менше, ніж за 2 роки я пройшла шлях від Junior до Senior SEO.

Оля Кополовець

Оля Кополовець

SEO-спеціаліст

В 2017 році я проходила курс "SEO-спеціаліст", навчання тривало 1,5 місяці. В результаті успішно здала на спеціаліста рівень Junior і вже працюю більше року. На разі підвищила кваліфікацію до рівня Middle і повністю задоволена своєю роботою. Рекомендую всім, хто хоче отримати нові знання і влитись в потік IT-професій.

Блінов Євген

Блінов Євген

студент курсу "SEO-спеціаліст"

Отримав чітке уявлення про роботу і просування сайту, достатньо для постановки завдань та важливості роботи. Виконання повністю завдяки орієнтації курсу та лекторів на результат.

Юлія Прокопишин

Юлія Прокопишин

студент курсу "SEO-спеціаліст"

Коли я прийшла на курс, то дізналась більше про СЕО, про те чи інше чим хотіла би займатися. Навчальний курс надзвичайно інформативний, цікавий, системний, викладачі чуйні і "в темі".

Купер Микола

Купер Микола

студент курсу "SEO-спеціаліст"

Мене приємно вразила комплексна програма навчання, команда першокласниих спеціалістів.
Все підібрано ідеально!

Тарас Тарабанов

Тарас Тарабанов

студент курсу "SEO-спеціаліст"

Найбільше сподобалась практична складова курсу, особливо наочне відпрацювання теоретичних знань, отриманих під час занять. Задоволений роботою лекторів повністю.

Олександр Васильєв

Олександр Васильєв

SEO-спеціаліст

Проходив навчання по програмі "SEO – спеціаліст" в рамках опанування професій при прийомі на роботу і хочу щиро подякувати Світлані за знання. Отримав сертифікат. Навчання підходить як для студентів так і для людей, які мають вже спеціальність. Дуже гарний графік занять, зрозуміле подання матеріалів і цікаві тестові завдання. Отриманні знання і досвід дозволяє мені займатись оптимізацією і просуванням різних сайтів. В Тернополі я не міг знайти подібного навчання! Бажаю компанії продовжувати розвиток в цьому напрямку.

Ярослав Яворський

SЕО-спеціаліст

Достойний курс, в якому трохи більше ніж за місяць розкривають основи професії SEO-спеціаліста. Ідеально піддійде новачкам в цій сфері. Вся інформація подається без води, для закріплення – практичні завдання. Зручний час проведення занять в післяробочий час. Всім рекомендую!

Тарас Василак

студент курсу "SEO-спеціаліст"

Щиро дякую моєму наставнику, компанії Wise Solutions за отримані знання протягом стажування і в ході роботи. Ваша програма стажування дала багато практичних навиків. Інформація надана в вигляді сходинок знизу догори, все находу склеюється. Світлана хороший наставник і професіонал своєї роботи.

А також відеовідгуки ;)

Є питання ?

Ми підберемо ефективне рішення для Вашого бізнесу.