1С-Бітрікс: Управління сайтом

система управління веб-проектами

Головна»Рішення»1С-Бітрікс: Управління сайтом
«1С-Битрикс: Управление сайтом»

«1С-Бітрікс: Управління сайтом» - це професійна система управління інтернет-проектами:

  • корпоративними сайтами
  • інтернет-магазинами
  • інформаційними порталами
  • інтернет-спільнотами
  • соціальними мережами
  • та іншими сайтами

Зробіть 1 крок до старту свого веб-проекту прямо зараз:

Просте управління

Управляти сайтом так просто, як працювати з звичайним текстовим редактором - технічну частину роботи за вас виконає система. Адаптивний інтерфейс «Ермітаж» спрощує освоєння системи.

Готовий функціонал

У складі продукту - більше 40 модулів для управління інформаційним наповненням і структурою, продажами через Інтернет, соціальною мережею, медіафайлами і фотогалереями, форумами, блогами, рекламою та іншим.

Висока продуктивність

Продукт дозволяє досягти чудових результатів за швидкодією навіть в умовах обмеженості ресурсів. Система автоматично виробляє діагностику роботи і видає рекомендації щодо поліпшення продуктивності інтернет-проекту.

Веб-безпека

«Проактивний захист» продукту, що включає проактивний фільтр, вбудований веб-антивірус, сканер безпеки, одноразові паролі (OTP) та інші технології, забезпечує високий рівень захищеності сайтів від злому.

Підтримка хмар

«Хмарні» можливості платформи дозволяють підключити CDN (Content Delivery Network) і прискорити завантаження сайту в «один клік». Резервну копію сайту можна створити відразу в «хмарі».

Інтеграція з «1С»

Продукт повністю сумісний з «1С: Підприємство 8.2». Це дозволяє автоматично публікувати на сайті каталоги товарів з «1С», прайс-листи, вивантажувати замовлення, їх статуси, а також дані по залишках на складі з сайту в «1С» і назад.

Зробіть 1 крок до старту свого веб-проекту прямо зараз: