Перейти на сайт

Інтернет-магазин видавництва "Школярик" - е-commerce площадка для крупногуртових В2В клієнтів Сайт доступний лише авторизованим користувачам – дилерам та торговим представникам.

Расширенная интеграция с 1С

Розширена інтеграція із 1С

Для роботи B2B інтернет-магазину стандартних можливостей обміну із 1С оказалось виявилось недостатньо. Окрім номенклатури та замовлень відбувається обмін інформацією про користувачів, адресах доставки, динамічних персональных знижках, компаніях-клиєнтах тта бронювання.

Контроль наличия товаров

Контроль наявності товарів

При роботі із крупним гуртом потрібен постійний контроль над наявністю товару. Ситуації, коли замовленого товару не виявилось на складі – недопустимі. Кількість товару, яку додано до корзиниу, відразу стає недоступною іншим користувачам та бронюється у 1С в реальному часі. З 1С, в свою чергу, завжди поступає актуальна інформація по залишкам.

Большое количество позиций в корзине

Велика кількість позицій у кошику

Звичайне крупногуртове замовлення може включати близько сотні різноманітних товарів. Саме тому інтерфейс користувача був спроектований таким чином, щоб можна було зручно створювати замовлення із великою кількісттю позицій, а робота корзини пристосована до обробки таких навантажень.

Компании–дилеры

Компанії–дилери

Клієнти видавництва – це компанії-дилери. Користувач сайту закріплюється за одним із дилерів та бачить інформацію, яка актуальна для його компанії: ціни з врахуванням персональних знижок, структурні підрозділи і адреси доставки замовлень, контактну інформацію та персонального менеджера.

Разделение корзины по типу налогообложения

Розподіл корзини по типу оподаткування

Специфікою продукції компанії є те, що частина товарів попадає під оподаткування, а частина – ні. Тому при додаванні в корзину відбувається автоматичне сортування товарів по цій ознаці, а замовлення формуються окремо.

Закажіть свій сайт