Перейти на сайт

Створити сучасний сайт жіночого одягу, який яскраво представить товари магазину і буде зручним для оптових покупців

Адаптивная верстка

Адаптивна верстка

Клієнти інтернет-магазину все частіше роблять покупки, не сидячи перед монітором, а на ходу, зі смартфонів або планшетів. Саме тому при розробці сайт був прекрасно адаптований для роботи як на звичайних комп'ютерах і ноутбуках, так і на мобільних пристроях.

Быстродействие

Швидкодія

Відомо, що конверсія інтернет-магазину безпосередньо залежить від швидкості його роботи. Ми максимально збільшили швидкість завантаження сайту, не зважаючи на велику кількість фотографій. Досягти цього вдалося завдяки використанню технології «Композитний сайт» і оптимізації програмного коду.

Интеграция с 1С

Інтеграція з 1С

Як у більшості вітчизняних компаній, весь облік ведеться у 1С. Тому управління структурою каталогу і замовленнями відбувається із 1С. При цьому, отримана з 1С інформація, подається на сайті так, щоб надати покупцеві можливість вибрати найбільш підходящі пропозиції.

Мультирегиональность

Мультирегіональність

Географія клієнтів інтернет-магазину «Фасон» досить широка, а умови співробітництва можуть відрізнятись для різних регіонів. Сайт автоматично визначить країну, після чого підлаштується під відвідувача: обереться валюта для покупок, нададуться доступні системи оплати і служби доставки, зміняться умови гуртових покупок.

Интеграция с CRM

Інтеграція з CRM

Для того, щоб не втратити жодного потенційного клієнта і доводити кожну угоду до завершення, була налаштована інтеграція з CRM Бітрікс24. Інформація про замовлення, дані з онлайн-чату, замовлення дзвінка, форм зворотного зв'язку і листи з пошти - все потрапляє в CRM.

Различные типы цен

Різні типи цін

Основна мета сайту - це гуртові продажі. Але бажання клієнта придбати товари поштучно також не залишається без уваги. Активація гуртової або роздрібної ціни залежить від кількості товарів в корзині. Крім цього доступне використання окремих цін для акцій і розпродажів.

Скачивание каталога

Завантаження каталогу

Для продавців, які займаються роздрібним перепродажем товарів магазину, надаються всі необхідні матеріали. Сайт автоматично формує архіви з контентом, рекламними матеріалами, прайси і файли для експорту каталогу.

Создание коллекций и образов

Створення колекцій і образів

Акції та рекламні кампанії - невід'ємна частина будь-якого магазину, а особливо магазину жіночого одягу. В проекті були реалізовані інструменти, які дозволяють менеджерам створювати з асортименту товарів різні набори і пропонувати покупцям.

Закажіть свій сайт